Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/2/2021

Υπάλληλος Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΜΑΡΟΥΣΙ ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΕΙΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Υπάλληλος σε αποθήκη ενδυμάτων με έδρα στο Μαρούσι, Σισμανόγλειο και δραστηριοποιείται κυρίως στην τουριστική αγορά.

Αρμοδιότητες
  • Παραγγελιοληψία.
  • Picking και έλεγχος παραγγελιών χονδρικής & eshop
  • Ποιοτικός έλεγχος προϊόντων
  • Συσκευασία παραγγελιών και προϊόντων
  • Έκδοση παραστατικών τιμολογίων, αποδείξεων, δελτίων αποστολής, δελτίων παραλαβής, παραδόσεις στοιχείων στο λογιστήριο κλπ
  • Συμμετοχή στην επίτευξη των στόχων της αποθήκης
  • Συμμετοχή σε λοιπές διαδικασίες της αποθήκης, διαχείρισης eshop, απογραφές, στήριξη στην παραγωγή φασόν, τακτοποίηση και καθαρισμός ραφιών, κλπ.
  • Περιστασιακές εξωτερικές εργασίες, παραδόσεις σε πρακτορεία ή πελάτες ή ανεφοδιασμό υλικών. Δίπλωμα αυτοκινήτου απαραίτητο
  • Καταχωρήσεις στο σύστημα ERP

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ, καθημερινή χρήση EXCEL /WORD/ OUTLOOK /WINDOWS 10/ERP, χρήση ERP επιθυμητή
  • Άπταιστα Ελληνικά σε προφορικό και γραπτό λόγο
  • Άριστη Γνώση Αγγλικών
  • Εξαιρετικές δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Δυνατότητα απόδοσης σε απαιτητικό περιβάλλον ευθύνης με γρήγορο ρυθμό