Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/04/2021

Αρχιτέκτονας Μηχανικός / Σχεδιαστής Εσωτερικών Χώρων

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρία ACAD advanced commercial architecture & design δραστηριοποιείται από το 2007 στην Ελλάδα και το εξωτερικό με σκοπό την δημιουργία σύγχρονων εμπορικών χώρων. Εξειδικεύεται στο medical sector και ιδιαίτερα στον χώρο κατασκευής φαρμακείων με καινοτόμες ιδέες και πρωτοποριακές εφαρμογές.

Στο πλαίσιο της δυναμικής μας ανάπτυξής αναζητούμε Αρχιτέκτονα, Σχεδιαστή Εσωτερικών χώρων για την πόλη της Αθήνας.

Αρμοδιότητες:

  • Αποτυπώσεις και μελέτες χώρων
  • 2D & 3D σχεδιασμός, ανάλογα με τις απαιτήσεις του Project
  • Διαχείριση έργου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Αρχιτεκτονικής ή Εσωτερικής Διακόσμησης
  • Επιθυμητή η επαγγελματική εμπειρία στο σχεδιασμό εμπορικών χώρων
  • Άριστη γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων: Autocad, 3DS max with vray, Photoshop
  • Άριστη γνώση: Microsoft Office pack
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Oργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Κριτική σκέψη, υπευθυνότητα και ακεραιότητα
  • Δυνατότητα μετακίνησης και διαμονής εκτός έδρα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές ανάλογες προσόντων
  • Σύμβαση εργασίας αορίστου χρόνου, πλήρους απασχόλησης
  • Σύγχρονο και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα προσωπικής ανάπτυξης και εξέλιξης