Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/8/2020

Εξωτερικός Πωλητής (είδη κομμωτηρίου)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη Β. ΕΛΛΑΔΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία Haircare ΕΠΕ-Goldwell Greece αναζητά υποψήφιο για την κάλυψη της θέσης του Εξωτερικού Πωλητή.

Οι περιοχές ευθύνης αφορούν μέρος της Βόρειας Ελλάδας.

Αρμοδιότητες:

  • Ο κάτοχος της θέσης είναι υπεύθυνος για την πώληση των προϊόντων της εταιρίας Goldwell σε κομμωτήρια και την περαιτέρω ανάπτυξη της παρουσίας της εταιρίας σε συγκεκριμένες περιοχές της Βόρειας Ελλάδας.

Πιο συγκεκριμένα:

  • Ανάπτυξη πωλήσεων και διαχείριση των υπαρχόντων πελατών
  • Διεξαγωγή επισκέψεων στα σημεία πωλήσεων και εξεύρεση νέων σημείων
  • Διαχείριση αιτημάτων πελατών και παραγγελιοληψία
  • Παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιτυχημένη προϋπηρεσία στο χώρο των πωλήσεων, επιθυμητή η προϋπηρεσία στον ίδιο χώρο
  • Εξωστρέφεια, δυναμισμός, φιλοδοξία και εργατικότητα
  • Ικανότητες οργάνωσης και προγραμματισμού
  • Προσήλωση στην επίτευξη των στόχων
  • Επαγγελματισμός και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Κάτοχος αδείας οδήγησης Ι.Χ. και δυνατότητα μετακινήσεων
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Εκπλήρωση στρατιωτικής θητείας

Παροχές

  • Μηνιαίος μισθός
  • Ανταγωνιστικό μηνιαίο bonus επίτευξης στόχων
  • Εταιρικό κινητό τηλέφωνο
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και έξοδα κίνησης
  • Εταιρικό tablet
  • Συνεχής προϊοντική εκπαίδευση