Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/03/2021

Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης σε εταιρεία παραγωγής και εμπορίας ελαιόλαδου στο Νέο Ψυχικό Αττικής.

Εργασία αποκλειστικά in-house (δεν υπάρχει δυνατότητα τηλεργασίας).

Αρμοδιότητες:

  • Υποδοχή / Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Υποστήριξη τμήματος πωλήσεων
  • Παραγγελιοληψία / Καταχώρηση παραγγελιών στο SOFTONE
  • Τηλεφωνική Εξυπηρέτηση πελατών και συνεργατών
  • Διαχείριση και οργάνωση γραφείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε θέση με παρεμφερείς αρμοδιότητες τουλάχιστον 1 έτους
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλό επίπεδο χειρισμού Η/Υ σε περιβάλλον windows (Outlook/word/excel)
  • Γνώση διαχείρισης CRM SoftoNE θα εκτιμηθεί ως προσόν
  • Άτομο οργανωτικό, επικοινωνιακό, ικανό να αναλαμβάνει πρωτοβουλίες και να αποδίδει σε καθεστώς multitasking

Παροχές

  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Παρέχονται καφές / σνακς στο γραφείο