Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/6/2019

Barista - Μπουφέ

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΑΝΔΡΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Barista - Μπουφέ από τουριστική επιχείρηση στην Άνδρο, για την καλοκαιρινή σεζόν 2019.

Περιγραφή θέσης:

  • Είστε υπεύθυνοι για παρασκευή καφέδων, χυμών,smoothie και cocktail.
  • Γρήγορη έγκαιρη και ακριβής εκτέλεση παραγγελιών
  • Διατηρείτε τον χώρο ευθύνης σας καθαρό και τακτοποιημένο καθ'όλη τη διάρκεια Φροντίζετε για την παραλαβή και τακτοποίηση των προμηθειών και διαχειρίζεστε την τροφοδοσία των ειδών
  • Και προτείνετε ιδέες για τη βελτίωση της συνολικής λειτουργίας της επιχείρησης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Η γνώση σε καφέ, κρασιά, οινοπνευματώδη ποτά, κοκτέιλ θεωρείται επιπλέον προσόν

Παροχές

Παρέχουμε:

  • Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών
  • Εκπαίδευση
  • Διαμονή
  • Διατροφή

Αν είστε νέοι/νέες, ενθουσιώδεις και θέλετε να περάσετε ένα καλοκαίρι ως μέλος της ομάδας μας θα χαρούμε να λάβουμε ένα σύντομο βιογραφικό σας και να σας καλωσορίσουμε