Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/9/2022

Υπάλληλος διαχείρισης παραγγελιών - καταχωρήσεων - τιμολόγησης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΟΙΝΟΦΥΤΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εμπορική και Βιομηχανική Επιχείρηση Παραγωγής Μεταλλικών Εξαρτημάτων, με έδρα στα Οινόφυτα Βοιωτίας, αναζητά Υπάλληλο διαχείρισης παραγγελιών-καταχωρήσεων-τιμολόγησης.

Περιγραφή θέσης:
  • Καταχώρηση – έκδοση παραστατικών (δελτία αποστολής, τιμολόγια, πελατών -προμηθευτών)
  • Έκδοση, ταξινόμηση και αρχειοθέτηση εγγράφων, προσφορών - παραγγελιών
  • Διαχείριση τηλεφωνικών επικοινωνιών με προμηθευτές και πελάτες
  • Διεκπεραίωση εισερχόμενης και εξερχόμενης αλληλογραφίας

Απαραίτητα Προσόντα

Οι υποψήφιοι θα πρέπει απαραιτήτως να έχουν τα εξής προσόντα και χαρακτηριστικά :
  • Πτυχίο ΙΕΚ, ανώτερης ή ανώτατης σχολής
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε ανάλογη θέση.
  • Πολύ καλός χειρισμός γραπτού και προφορικού λόγου σε Ελληνικά και Αγγλικά.
  • Άριστη γνώση MS Office