Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/1/2023

Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ένα από τα μεγαλύτερα και πιο ολοκληρωμένα market μπαταρίας υψηλής εξειδίκευσης, τόσο στα προϊόντα πώλησης, όσο και στην παροχή υπηρεσιών, ενδιαφέρεται να προσλάβει για την έδρα της στη Θεσσαλονίκη:

Αποθηκάριο πλήρους απασχόλησης

Στις αρμοδιότητες του Αποθηκάριου συμπεριλαμβάνονται:

  • Διαχείριση αποθήκης
  • Παραλαβή και αποθήκευση εμπορευμάτων
  • Προετοιμασία, συλλογή, εκτέλεση, συσκευασία των παραγγελιών και διασφάλιση της ορθότητας αυτών
  • Καταγραφή προϊόντων και κωδικοποίηση τους, σύμφωνα με τις διαδικασίες που ορίζει η εταιρεία
  • Φορτώσεις/εκφορτώσεις
  • Οργάνωση, τακτοποίηση και καθαριότητα αποθηκευτικού χώρου
  • Διανομή με αυτοκίνητο
  • Τοποθέτηση συσσωρευτών

Απαραίτητα Προσόντα

Οι υποψήφιοι Αποθηκάριο  καλούνται να έχουν τα εξής προσόντα/ικανότητες:
  • Γνώση Η/Υ (Επιπλέον δεξιότητες καθώς και η γνώση προγραμμάτων ERP, θα αξιολογηθούν θετικά)
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου
Επιθυμητά προσόντα
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και οργάνωσης
  • Τεχνικές γνώσεις: Ηλεκτρολογικές, Ηλεκτρονικές ή Μηχανικοί Αυτοκινήτων, Ηλεκτρολόγοι Αυτοκινήτων

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό σύνολο αμοιβών
  • Συνθήκες που ενισχύουν τη γνώση και δίνουν σημαντικές ευκαιρίες
  • Ένα ιδιαίτερα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης