Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/10/2021

Προϊστάμενος Ποιοτικού Ελέγχου-Σέρρες

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

H ICAP Executive Search & Selection, μια από τις κορυφαίες εταιρείες Επιλογής Στελεχών, είναι μέρος της ICAP, του μεγαλύτερου Παρόχου Υπηρεσιών Ανθρώπινου Δυναμικού στην Ελλάδα και στην Κύπρο. Με περισσότερο από 45 χρόνια εμπειρίας, εξειδικευόμαστε στην αξιολόγηση και επιλογή ανώτερων και ανώτατων στελεχών σε όλους τους κλάδους της οικονομίας.

Για δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία παραγωγής τροφίμων με εγκαταστάσεις στην περιοχή των Σερρών, αναζητείται:

Προϊστάμενος Ποιοτικού Ελέγχου-Σέρρες (Ref. 5690/SQA/ESS/GR)

Ενδεικτικές αρμοδιότητες:
  • Επίβλεψη εφαρμογής των διαδικασιών των συστημάτων ποιότητας και ασφάλειας τροφίμων της εταιρείας
  • Πραγματοποίηση εσωτερικών επιθεωρήσεων
  • Οργάνωση και επίβλεψη του προσωπικού του τμήματος Ποιοτικού Ελέγχου
  • Ποιοτικός έλεγχος Α΄ υλών και τελικών προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:
  • Πτυχίο ΑΕΙ τεχνολογίας τροφίμων
  • 5ετή προϋπηρεσία ως Προϊστάμενος στον τομέα Ποιοτικού Ελέγχου/ Διασφάλισης Ποιότητας/ Ασφάλειας Τροφίμων σε μονάδα παραγωγής/ τυποποίησης τροφίμων
  • Εξοικείωση με τις διαδικασίες που διέπουν τα συστήματα ασφάλειας και ποιότητας τροφίμων BRC, IFS καθώς και των συστημάτων Αειφορίας UTZ & RSPO
  • Πολύ καλή γνώση εφαρμογών MS Office
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Οργανωτικές δεξιότητες και ικανότητα διαχείρισης ομάδας
  • Εργατικότητα, ομαδικότητα, συνέπεια και υπευθυνότητα

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Ιδιαίτερα ελκυστικό πακέτο αποδοχών και παροχών
  • Συνεχή εκπαίδευση σε μια διαρκώς αναπτυσσόμενη εταιρεία
Σε όλες τις επαφές θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.