Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/9/2017

Πωλητής-πωλήτρια (part-time, 4-6 hours)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Επικεντρώνεσαι στην άριστη εξυπηρέτηση του πελάτη; Διακρίνεσαι για το πάθος σου στη μόδα;

Διαθέτεις ευχέρεια στην επικοινωνία και σου αρέσει να βοηθάς τους πελάτες με τις γνώσεις σου;

H ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης πολυεθνικής εταιρείας στο επώνυμο ρούχο που δραστηριοποιείται στον χώρο της ανδρικής και γυναικείας ένδυσης, αναζητά Πωλητές/τριες για μερική απασχόληση (τετράωρη / εξάωρη). Ο τόπος εργασίας είναι το Eμπορικό κέντρο Mediterranean Cosmos στη Θεσσαλονίκη.

Καθήκοντα θέσης
•  Ποιοτική εξυπηρέτηση των πελατών και δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης μαζί τους
• Τακτοποίηση εμπορευμάτων και διατήρηση τάξης και καθαριότητας στο   κατάστημα
•  Επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

• Ευχάριστη προσωπικότητα και ταλέντο στην πώληση
• Ενδιαφέρον για τον χώρο της μόδας
• Γνώση αγγλικών
•  Άνεση στην επικοινωνία
• Ομαδικό πνεύμα εργασίας

Παροχές

• Μικτός ωριαίος μισθός άνω του βασικού (5€/ώρα)
• Καθημερινή παροχή ποσού για επίδομα γεύματος(5€/καθημερινά)
• Άριστες συνθήκες εργασίας σε ευχάριστο περιβάλλον
• Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης σε μια πολυεθνική εταιρία