Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/11/2019

Πωλητής Φαρμακείου

Υγεία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Περιγραφή

Έχεις εμπειρία στην πώληση φαρμακείου;
Σε ενδιαφέρει η ενασχόληση με την πώληση και εμπορική ανάπτυξη μιας εταιρείας; Τώρα σου δίνεται η ευκαιρία να εργασθείς για ελληνική Εμπορική Φαρμακευτική εταιρεία!

Η εταιρεία
Η Manpower Group, για λογαριασμό πελάτη της, ελληνικής φαρμακευτικής εταιρείας με εξειδικευμένα δερμοκαλλυντικά, γενόσημα φαρμακευτικά προϊόντα και συμπληρώματα διατροφής, αναζητά Πωλητή Φαρμακείου.

Αρμοδιότητες:
Η σημαντικότερη αρμοδιότητα του Πωλητή Φαρμακείου, θα είναι η επίσκεψη σε φαρμακεία των περιοχών ευθύνης του, εντός και εκτός Αττικής με σκοπό την συντήρηση και ανάπτυξη του πελατολογίου και κωδικολογίου της εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα

• Τουλάχιστον 3 χρόνια εμπειρίας στις πωλήσεις Φαρμακείου (OTC προϊόντων)
• Ικανότητα αποτελεσματικής διαπραγμάτευσης, διαχείρισης και ανάπτυξης πελατών
• Επικοινωνιακές δεξιότητες
• Δυναμική προσωπικότητα με υψηλούς προσωπικούς στόχους
• Ομαδικό πνεύμα και ικανότητα ανάπτυξης πρωτοβουλιών
• Απόφοιτος Λυκείου, ΑΕΙ, ΤΕΙ, ΙΕΚ

Παροχές

Τι προσφέρει η εταιρεία:
• Σταθερό πακέτο αποδοχών
• Ελκυστικό σχήμα bonus
• Εταιρικό αυτοκίνητο και κάλυψη εξόδων μετακίνησης
• Εταιρικό κινητό τηλέφωνο & laptop
• Ιδιωτική Ασφάλιση