Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/07/2020

Σύμβουλος Πωλήσεων Β2Β

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Απασχόληση Εξωτερική συνεργασία
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρία παροχής διαδικτυακών υπηρεσιών αναζητά έναν Σύμβουλο πωλήσεων B2B, για να ενταχθεί στην ομάδα ψηφιακής καινοτομίας και να μας βοηθήσει να βελτιώσουμε τις υπηρεσίες και τα προϊόντα μας και να επεκτείνουμε το πελατολόγιό μας στα Ιωάννινα.

Θέση εξωτερικής συνεργασίας.

Περιγραφή Θέσης
Ο υποψήφιος θα ωθήσει την εταιρεία να αναπτύξει προσφορές για μια εξελισσόμενη αγορά και θα έχει την αφοσίωση να δημιουργήσει και να εφαρμόσει μια αποτελεσματική στρατηγική πωλήσεων. Αυτός ή αυτή πρέπει να είναι έμπειρος στην τεχνολογία και στις πωλήσεις, να έχει εμπειρία σε σχετικούς τομείς και να κατανοεί τις έννοιες της καινοτομίας και του ψηφιακού μετασχηματισμού.

Απαραίτητα Προσόντα

Ο/ Η ιδανικός υποψήφιος/ α θα πρέπει να διαθέτει τα παρακάτω ουσιαστικά και τυπικά προσόντα:

  • Διάθεση για δουλειά και οργανωτικές ικανότητες
  • Ιδιαίτερη επικοινωνιακή ικανότητα και πειθώ
  • Ικανότητες διαπραγμάτευσης και διαχείρισης συμφωνιών
  • Προσήλωση στο στόχο και επιμονή στο αποτέλεσμα
  • Ικανότητα στη διαχείριση πελατών σε θέματα πωλήσεων και εξυπηρέτησης
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Ενθουσιώδη χαρακτήρα, ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ανταπόκριση και προσαρμοστικότητα σε καταστάσεις που απαιτούν γρήγορους χειρισμούς σε θέματα διαχείρισης εταιρικών πελατών

Παροχές

  • Εκπαίδευση και καθημερινή υποστήριξη κατά τη διάρκεια της εργασίας σας
  • Υψηλές απολαβές και μεγάλα ποσοστά από τις πωλήσεις
  • Βonus σε περίπτωση επίτευξης του ατομικού στόχου
  • Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης και σταδιοδρομίας σε ένα απαιτητικό αλλά σύγχρονο, ευχάριστο με πολλές προοπτικές κλάδο εργασίας