Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/06/2021

Υπεύθυνος/η Πρωϊνού

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΝΕΑ ΧΡΥΣΗ ΑΚΤΗ ΠΑΡΟΣ | ΠΑΡΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το ξενοδοχείο 4 * Acquamarina Resort στη Νέα Χρυσή Ακτή της Πάρου επιθυμεί να προσλάβει Υπεύθυνο/η πρωινού.

Καθήκοντα: Προετοιμασία μπουφέ πρωινού, διασφάλιση σωστής ροής προϊόντων, εξυπηρέτηση πελατών πρωινού.

Απαραίτητα Προσόντα

Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε σχετική θέση

Καλή γνώση αγγλικών

Ευχάριστη και δυναμική παρουσία

Ικανότητα συνεργασίας και ομαδικό πνεύμα

Πτυχίο τουριστικής σχολής και γνώση γαλλικών θα συνεκτιμηθούν θετικά

Παροχές

Διαμονή, διατροφή και ασφάλιση, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας. Μισθός αναλόγως προσόντων.

Παρακαλούμε για αποστολή βιογραφικού με πρόσφατη φωτογραφία. Τηλέφωνο επικοινωνίας 6946 684106

* τα στοιχεία των υποψηφίων παραμένουν εμπιστευτικά

* επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους/τις υποψήφιους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης

Ευχαριστούμε!