Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/03/2021

Υπάλληλος Λογιστηρίου

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΔΗΜΟΣ ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται υποψήφια για τη θέση της Υπαλλήλου Λογιστηρίου από εμπορική εταιρεία με έδρα εργασίας στην Ανατολική Θεσσαλονίκη (περιοχή Θέρμης-Βασιλικών).

Αρμοδιότητες:
  • Παραγγελιοληψία και καταχώρηση παραγγελιών στο σύστημα
  • Καταχώρηση παραστατικών & Έκδοση τιμολογίων
  • Παρακολούθηση υπολοίπων και ενημέρωση πελατών
  • Έλεγχος και συμφωνία αποθήκης
  • Προετοιμασία πληρωμών και μισθοδοσίας
  • Αρχειοθέτηση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/Κολλεγίου σε Οικονομικής κατεύθυνσης
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε εμπορικό - λογιστικό τμήμα επιχείρησης 3 έτη
  • Άριστη γνώση ERP, ENTERSOFT
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας & Ms Office
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Εργατικότητα και ευγένεια
  • Κάτοχος ΙΧ αυτοκινήτου

Παροχές

  • Σταθερός μισθός αναλόγως προσόντων και προϋπηρεσίας