Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/6/2022

Πωλητές / Πωλήτριες Λιανικής

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΝΑΟΥΣΑ | ΠΑΡΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας αναζητά, για λογαριασμό της HYDORA, Πωλητές / Πωλήτριες Λιανικής για το κατάστημα στην Νάουσα της Πάρου.

Βασικές Πληροφορίες
Η HYDORA ιδρύθηκε το 2020, με στόχο να διαμορφώσει και να παρουσιάσει ένα καινοτόμο concept στην λιανική πώληση της ένδυσης. Οι επιτυχημένες συνεργασίες με μεγάλα brands του εξωτερικού, έχει εξασφαλίσει κορυφαία θέση στο χώρο.
Χαρακτηριζόμαστε από τις κεντρικές τοποθετήσεις μας στα πιο luxurious μέρη της Ελλάδας και σε 5αρα Ξενοδοχεία.
Σήμερα τα Altershops διαθέτουν 9 φυσικά καταστήματα σε όλη την Ελλάδα {ΠΑΡΟΣ, ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ, ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ ΣΟΡΟΣ, GRAND RESORT LAGONISI, LAGONISI BEACH, ΡΟΔΟΣ, ΣΥΡΟΣ, ΣΠΕΤΣΕΣ & ΜΥΚΟΝΟΣ}, ενώ η εταιρεία ξεκίνησε δυναμικά και την διαδικτυακή της παρουσία, το οποίο ακολουθώντας την φιλοσοφία του brand, σχεδιάστηκε με γνώμονα το ιδιαίτερο design των φυσικών καταστημάτων της εταιρείας συμβάλλοντας στην αρμονική διατήρηση της εταιρικής ταυτότητας.

Αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Τακτοποίηση προϊόντων στα ράφια
  • Παρακολούθηση ελλείψεων και φροντίδα για την αναπλήρωσή τους
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και οργάνωση αποθήκης
  • Σύνταξη δελτίων παραγγελίας
  • Χειρισμός ταμειακής μηχανής και πιστωτικών συναλλαγών
  • Διατήρηση καθαριότητας του χώρου εργασίας
  • Λειτουργεί ως πρεσβευτής της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τουλάχιστον 3 χρόνια εργασιακής εμπειρίας σε θέση Πωλητή στο Retail (ιδανικά σε Fashion) με εμπειρία σε επίτευξη στόχων
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας και Η/Υ
  • Εμπειρία στην διαχείριση LS Retail θα θεωρηθεί ιδιαίτερο προσόν
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης
  • Πελατοκεντρική αντίληψη
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών, αυτοπαρακίνηση και υπευθυνότητα
Για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, και μετά τη συλλογή και την αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές (€1100-€1300 καθαρά/μήνα) και ειδικές εκπτώσεις στα προϊόντα.
  • Πρόγραμμα εργασίας : SAISON
  • Προοπτικές εξέλιξης, συνεχή εκπαίδευση και εμπλουτισμό καθηκόντων.
  • Μοντέρνο και ταχέως εξελισσόμενο περιβάλλον εργασίας!