Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/02/2022

Store Manager Assistant / Βοηθός Υπεύθυνου

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η ΝΙΚΟΛΗΣ ΓΚΡΟΥΠ ΑΕΒΕ που δραστηριοποιείται στον χώρο της μόδας σχεδιάζοντας, παράγοντας και διαθέτοντας για περισσότερο από 30 χρόνια στην Ελλάδα και στο εξωτερικό, πρώτες ύλες για κόσμημα και αξεσουάρ μόδας, επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της:

Store Manager Assistant / Βοηθό Υπευθύνου

Κύριες αρμοδιότητες

  • Βέλτιστη εξυπηρέτηση των πελατών του καταστήματος
  • Επίτευξη στόχων πωλήσεων του καταστήματος
  • Καθημερινός και ενδελεχής έλεγχος ορθής λειτουργίας του καταστήματος
  • Διαχείριση και εκπαίδευση προσωπικού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ /Τ ΕΙ Διοίκησης Επιχειρήσεων/Marketing
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Πολύ καλή γνώση υπολογιστή και ERP συστήματος
  • Καλή γνώση Αγγλικής Γλώσσας

Παροχές

Προσφέρονται
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Ωράριο συνεχές
  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Επαγγελματικό περιβάλλον
  • Δυνατότητες εξέλιξης