Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/07/2023

Εργάτης Εργοστασίου

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΟΙΝΟΦΥΤΑ

Η Roller Kappatos, βιομηχανία κατασκευής οικιακών ειδών στα Οινόφυτα Βοιωτίας με σημαντική παρουσία στην Ελλάδα και έντονο εξαγωγικό χαρακτήρα, αναπτύσσεται ραγδαία και χρειάζεται άτομα για το στήσιμο νέας γραμμή παραγωγής - συναρμολόγησης.

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Χειρισμός μηχανών
  • Συναρμολόγηση εξαρτημάτων
  • Συσκευασία
  • Παλετοποίηση
  • Οργάνωση θέσης ευθύνης
  • Έλεγχος για την σωστή λειτουργία του παραγωγικού εξοπλισμού
  • Έλεγχοι και προληπτική συντήρηση του εξοπλισμού
  • Τήρηση των διαδικασιών που αφορούν την καλή κατασκευή, την υγιεινή και την ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση, επιθυμητή
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Εργατικότητα – υπευθυνότητα – συνέπεια
  • Ικανότητα επικοινωνίας
  • Όρεξη και ευχέρεια εργασίας σε απαιτητικό περιβάλλον
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους)

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει :

  • Σύμβαση Αορίστου Χρόνου ( μετά από μικρή δοκιμαστική περίοδο )
  • Αρχικό μηνιαίο μισθό που ξεκινάει από 750 ευρώ καθαρά για 8ωρη/5ήμερη απασχόληση / Πρωινή βάρδια 07:00-15:00
  • Εκπαίδευση σε νέες τεχνολογίες
  • Άριστες συνθήκες σε νεόδμητο χώρο εργασίας και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητες εξέλιξης μέσα σε σύντομο χρονικό διάστημα
  • Μεταφορά από/προς Χαλκίδα, Αυλίδα, Σχηματάρι
  • Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση