Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/03/2021

Υπάλληλος Διαχείρισης Αποθήκης - Data Entry

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας, που δραστηριοποιείται στον χώρο του λιανικού και ηλεκτρονικού εμπορίου με έδρα στην Αθήνα, αναζητά Υπάλληλο Διαχείρισης Αποθήκης- Data Entry, ηλικίας έως 30 ετών για εργασία πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση αποθήκης και προσωπικού αυτής.
  • Διαχείριση και έλεγχος κινήσεων logistics μέσω συστήματος.
  • Συγκέντρωση και επαλήθευση πληροφοριών και στοιχείων πριν την καταχώρησή τους σε βάσεις δεδομένων.
  • Καταχώρηση, επεξεργασία και ενημέρωση δεδομένων .
  • Έλεγχος των καταχωρήσεων για λάθη, ελλείψεις ή ανακρίβειες.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση MS Office.
  • Εξοικείωση με συστήματα και λογισμικά καταχώρησης δεδομένων.
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση και γνώση συστήματος ERP θα ληφθεί υπόψιν ως επιπλέον προσόν.

Παροχές

  • Συνεχής εκπαίδευση στο σύστημα το οποίο χρησιμοποιεί η εταιρεία.