Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Υπάλληλος Διαχείρισης Αποθήκης - Data Entry

Κατηγορία: Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Περιοχή: ΚΕΝΤΡΟ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας, που δραστηριοποιείται στον χώρο του λιανικού και ηλεκτρονικού εμπορίου με έδρα στο κέντρο της Αθήνας, αναζητά Υπάλληλο Διαχείρισης Αποθήκης- Data Entry για εργασία πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση και έλεγχος κινήσεων logistics μέσω συστήματος
  • Συγκέντρωση και επαλήθευση πληροφοριών και στοιχείων πριν την καταχώρησή τους σε βάσεις δεδομένων
  • Καταχώρηση, επεξεργασία και ενημέρωση δεδομένων
  • Έλεγχος των καταχωρήσεων για λάθη, ελλείψεις ή ανακρίβειες
  • Υποστήριξη της διεκπεραίωσης των καθημερινών λειτουργιών του γραφείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση MS Office
  • Εξοικείωση με συστήματα και λογισμικά καταχώρησης δεδομένων
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση back office, data entry θα ληφθεί υπόψιν ως επιπλέον προσόν

Παροχές

  • Συνεχής εκπαίδευση στο σύστημα το οποίο χρησιμοποιεί η εταιρία