Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/09/2020

Εργατοτεχνίτης

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη Γερμανία
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η lmw αναζητά για λογαριασμό πολυεθνικής κατασκευαστικής εταιρείας, εργατοτεχνίτες με εμπειρία ή χωρίς, για εργασία και διαμονή στη Γερμανία. Η εταιρεία παρέχει την απαραίτητη τεχνική εκπαίδευση, σε ένα πρόγραμμα 2 εβδομάδων στην Αθήνα.

Καθήκοντα:

  • Συμμετοχή στην εκσκαφή του οδικού δικτύου για την τοποθέτηση οπτικών ινών
  • Χρήση μηχανολογικού εξοπλισμού για την εκτέλεση των εργασιών
  • Διατήρηση της αρχικής κατάστασης του οδοστρώματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Επιθυμητή η σχετική προϋπηρεσία
  • Γνώση Αγγλικών ή Γερμανικών είναι επιθυμητή
  • Άνεση στην εκμάθηση νέων τεχνολογιών και ταχύτητα στην εκτέλεση εργασιών

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει πλήρες πακέτο εγκατάστασης που περιλαμβάνει: αεροπορικά εισιτήρια​ για την μετεγκατάσταση, διαμονή σε ατομικό διαμέρισμα, καθημερινή μεταφορά από/προς τον χώρο εργασίας, ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και σημαντικές προοπτικές εξέλιξης.