Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/05/2023

Φανοποιός - Βαφέας

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΣΙΝΔΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η Agrotech SA – John Deere αποτελεί κορυφαία εταιρία στον τομέα της εμπορίας γεωργικών μηχανήματων σε Ελλάδα και Κύπρο. Είμαστε περήφανοι για το γεγονός ότι φημιζόμαστε για την παροχή υψηλών προδιαγραφών υπηρεσιών καθώς επίσης και για τις καινοτόμες υπηρεσίες μας. Η καταξίωσή μας αποκτήθηκε χάρη στους ανθρώπους μας για αυτό και επενδύουμε στο ανθρώπινο δυναμικό μας.

Στα πλαίσια της ενίσχυσης του ανθρώπινου δυναμικού αναζητούμε Φανοποιό - Βαφέα για να ενταχθεί στο τεχνικό τμήμα του συνεργείου στο υποκατάστημα στη Θεσσαλονίκη.

Ενδεικτικά κάποιες από τις αρμοδιότητες:

• τήρηση προβλεπόμενων διαδικασιών στοκαρίσματος και βαφής
• τήρηση χρονοδιαγράμματος παράδοσης της εργασίας
• διατήρηση καθαριότητας και τάξης στο χώρο εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

• Αντίστοιχη προϋπηρεσία
• Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος εκτιμηθεί

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει:

• ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• σύγχρονο και ασφαλές περιβάλλον εργασίας
• ευκαιρίες προσωπικής εξέλιξης

Όλα τα βιογραφικά θα συγκεντρωθούν και θα αξιολογηθούν στο hr@agrotechniki.gr. Θα υπάρξει επικοινωνία μόνο με όσους υποψήφιους πληρούν τα κριτήρια με τους οποίους και θα οριστεί συνέντευξη.