Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/3/2020

Εξυπηρέτηση Πελατών (Άριστη γνώση Ισπανικής ή Γερμανικής Γλώσσας)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΡΜΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εξαγωγική εταιρεία με έδρα στην Θέρμη Θεσσαλονίκης ζητεί 2 υπαλλήλους γραφείου μερικής απασχόλησης (με προοπτική για πλήρη απασχόληση) για το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών.

Καθήκοντα:

  • Υποστήριξη Πωλήσεων
  • Διαχείριση και παρακολούθηση παραγγελιών
  • Συντονισμός Εξαγωγών (ετοιμασία εγγράφων εξαγωγών)
  • Επικοινωνία και Αλληλογραφία με πελάτες εξωτερικού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση της Ισπανικής ή Γερμανικής Γλώσσας
  • Καλή γνώση Αγγλικών επιθυμητή
  • Γνώση Η/Υ: ΕRP, Word, Excel, Outlook
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Απαραίτητη η κατοχή οχήματος (δεν υπάρχει πρόσβαση με λεωφορείο)

Παροχές

  • Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Αποδοχές αναλόγως προσόντων