Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/06/2017

Εκπρόσωπο τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης / Διαδικτυακό Marketing

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H Trenkwalder JobCentres, για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της με έδρα στην Νέα Ιωνία Αττικής, αναζητά: Εκπρόσωπο τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης / Διαδικτυακό Marketing (Δευτέρα – Παρασκευή/ πρωινό ωράριο).

Αρμοδιότητες
• Διαχείριση και Ανάπτυξη Υπάρχοντος Πελατολογίου
• Ενημέρωση Πελατών για τις Νέες Υπηρεσίες της Εταιρείας
• Ποιοτική Συγγραφή & Συμπλήρωση Αιτήσεων Διαφημιστικής Προβολής
• Εξυπηρέτηση Πελατών
• After-Sales Service

Απαραίτητα Προσόντα

• 2 + έτη προϋπηρεσίας σε τμήμα/θέση τηλεφωνικών πωλήσεων
• Πολύ Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (Windows, Excel, Word, PowerPoint, Internet)
• Πολύ καλή γνώση  & αντίληψη digital marketing
• Πολύ καλή γνώση & ενεργή εμπλοκή με τα social media
• Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας

Παροχές

• Εξαιρετικά πακέτο αποδοχών το οποίο περιλαμβάνει βασικό μισθό, μηνιαίο σταθερό bonus 150 ευρώ, επιπλέον bonus επίτευξης στόχου και ασφάλιση ΙΚΑ
• Άριστο Εργασιακό Περιβάλλον με Προοπτικές Επαγγελματικής Εξέλιξης
• Συνεχή Εκπαίδευση