Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/03/2023

Υπεύθυνος / η διαχείρισης E-shop (Part-time /Full-time)

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΕΝΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εμπορική επιχείρηση λιανικού εμπορίου με έδρα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης ζητά Υπεύθυνο / η διαχείρισης E-shop.

Είδος Εργασίας: Μερική απασχόληση / Πλήρης απασχόληση

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση των προϊόντων και επικαιροποίηση των πληροφοριών τους
  • Ενημέρωση ιστοσελίδας με νέα προϊόντα και κατηγοριοποίησή τους
  • Εξυπηρέτηση πελατών και Παραγγελιοληψία
  • Διαχείριση και εκτέλεση παραγγελιών
  • Δημιουργία επιπλέον περιεχομένου για αύξηση επισκεψιμότητας
  • Διαχείριση social media και άλλων καναλιών marketing

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία ως Διαχειριστής/στρια e-shop
  • Γνώση Photoshop