Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/3/2023

Τεχνικός Παραγωγής

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΣΕΡΡΕΣ

Η ΦΑΕΘΩΝ ΑΕ, μία από τις ταχύτερα αναπτυσσόμενες εταιρείες στον χώρο της παραγωγής κρέατος και κρεατοσκευασμάτων αναζητά για άμεση απασχόληση στην παραγωγική της μονάδα, με έδρα τις Σέρρες : Τεχνικό Παραγωγής.

Καθήκοντα - Υπευθυνότητες:

  • Επίβλεψη παραγωγικής δραστηριότητας και εύρυθμης λειτουργίας μηχανολογικού εξοπλισμού.
  • Παρακολούθηση αποθήκης – αναλωσίμων μηχανολογικού εξοπλισμού και παραγγελία απαιτούμενων υλικών.
  • Επικοινωνία με προμηθευτές – εξωτερικούς συνεργάτες για διόρθωση βλαβών
  • Έλεγχος καλής λειτουργίας και οργάνωση συντηρήσεων μηχανολογικού εξοπλισμού.
  • Τήρηση αρχείου βλαβών και συντηρήσεων μηχανολογικού εξοπλισμού.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιτυχημένη προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση (min 2 χρόνια). Θα προτιμηθούν υποψήφιοι με προηγούμενη προϋπηρεσία σε βιομηχανία τροφίμων.
  • Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού ή σχετικού κλάδου
  • Εξωστρέφεια, δυναμισμός, φιλοδοξία και εργατικότητα
  • Επαγγελματισμός και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Κάτοχος αδείας οδήγησης Ι.Χ.

Επιθυμητά προσόντα:

  • Αξιοπιστία και υπευθυνότητα
  • Επικοινωνιακές & Οργανωτικές Ικανότητες

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:
  • Πλήρης απασχόληση
  • Ευχάριστο περιβάλλον
  • Πρωινό ωράριο λειτουργίας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων υποψηφίου