Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Πελατών - Παραγγελιοληψίας & Αποθήκης

Κατηγορία: Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εμπορική Εταιρεία με έδρα στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης, ζητά να προσλάβει υποψήφιο για την κάλυψη της θέσης Εξυπηρέτησης Πελατών - Παραγγελιοληψίας & Αποθήκης.

Αρμοδιότητες
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Παραγγελιοληψία
  • Ετοιμασία παραγγελιών
  • Τιμολόγηση
Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας - Γνώση Γερμανικής γλώσσας θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
  • Χειρισμό Η/Υ & γνώση προγραμμάτων MS Office
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες

Παροχές

  • Σταθερός μισθός & ασφάλιση