Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/6/2020

Στέλεχος Πωλήσεων Χονδρικής (Εκδόσεις)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΕΞΑΡΧΕΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Οι εκδόσεις ANUBIS αναζητούν στέλεχος για το Τμήμα Πωλήσεων Χονδρικής

Αρμοδιότητες

  •  Προώθηση Νέας Σειράς Προϊόντων
  •  Διεύρυνση και ανάπτυξη δικτύου μεταπωλητών (supermarkets, minimarkets, καταστήματα παιχνιδιών, βιβλιοπωλεία)
  •  Βελτιστοποίηση παρουσίας προϊόντων σε ήδη υπάρχοντες μεταπωλητές

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Εμπειρία στο χώρο χονδρικών πωλήσεων του βιβλίου, των graphic novels, των συλλεκτικών καρτών κλπ
  •  Καλή γνώση Αγγλικών
  •  Άνεση στην επικοινωνία γραπτού & προφορικού λόγου
  •  Πολύ καλή γνώση χειρισμού MS Office και προγράμματος Softone
  •  Δυνατότητα ταξιδιών
  •  Άδεια οδήγησης ΙΧ αυτοκινήτου ή δίκυκλου

Παροχές

  •  Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βάσει προσόντων και προϋπηρεσίας
  •  Ετήσιο bonus επίτευξης στόχων
  •  Πλήρης απασχόληση με ασφάλιση
  •  Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  •  Προοπτικές εξέλιξης