Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/06/2021

Υπάλληλος Παραγγελιών

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία ΠΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Α.Ε. με τον διακριτικό τίτλο ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΣ, αναζητά γυναίκα υπάλληλο για το τμήμα παραγγελιών & τιμολόγησης, στις κεντρικές διοικητικές δομές στη Μανάγουλη Δωρίδος (10 λεπτά από τη Ναύπακτο).

Περιγραφή θέσης

Η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνη για την καθημερινή επικοινωνία με το πελατολόγιο της εταιρείας, για τη λήψη και καταχώρηση των παραγγελιών καθώς επίσης και για την τιμολόγηση.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτη Λυκείου
  • Άριστες γνώσεις Η/Υ, MS Office και συστημάτων ERP
  • Επιθυμητή προυπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Κάτοικος Ναυπάκτου ή και γύρω κοντινών περιοχών
  • Άριστη προφορική έκφραση και ευχέρεια λόγου
  • Ευγενική και με ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Παροχές

  • Ασφάλιση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Συνεχής εκπαίδευση