Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/04/2021

Υπάλληλος Γραφείου με Βασικές Γνώσεις Λογιστικής

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η εταιρεία μας με έδρα στη Θεσσαλονίκη δραστηριοποιείται στο χώρο της εμπορίας & διακίνησης ενδυμάτων - υποδημάτων, επιθυμεί να προσλάβει έναν/μία υποψήφιο για την κάλυψη θέσης του Υπαλλήλου Γραφείου με γνώσεις Λογιστικής και Εμπορικής διαχείρισης.

Κύριες Αρμοδιότητες
  • Γραμματειακή υποστήριξη
  • Τιμολόγηση
  • Πληρωμές
  • Αρχειοθέτηση
  • Τήρηση οικονομικών και λογιστικών καρτελών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ η ΤΕΙ Οικονομικής κατεύθυνσης
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία 2 χρόνια
  • Βασικές γνώσεις λογιστικής & μισθοδοσίας
  • Εξαιρετική γνώση και χρήση H/Y (Internet, email, word, excel)
  • Γνώση προγράμματος Galaxy Singular Logic θα εκτιμηθεί
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Απαραίτητο μεταφορικό μέσο

Παροχές

Μισθός, Ασφάλιση
Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης