Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/01/2023

1st Level Technical Support Agents

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Atlas, εταιρεία που ανήκει στον Όμιλο Adecco Ελλάδος, για λογαριασμό της εταιρείας 360 Connect, θυγατρικής εταιρείας του Ομίλου Vodafone Greece, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Περιγραφή Θέσης

Οι κάτοχοι των θέσεων θα εργάζονται στις εγκαταστάσεις της Vodafone στην Αθήνα και θα είναι υπεύθυνοι για τη διαχείριση τεχνικών προβλημάτων των πελατών σταθερής τηλεφωνίας, IPTV, e-mail και internet.

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίων

• Απόφοιτοι ΑΕΙ/ ΤΕΙ/ ΙΕΚ
• Τεχνικές γνώσεις σταθερής τηλεφωνίας και παραμετροποίησης εξοπλισμών internet
• Εξοικείωση με τη χρήση Η/Υ σε περιβάλλον Windows (MS Office)
• Επιθυμητή προϋπηρεσία σε θέση εξυπηρέτησης πελατών
• Επιθυμητή γνώση Oracle Siebel, Axiros (Acs)
• Άρτια χρήση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
• Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης
• Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Παροχές

Παροχές Εταιρείας

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Ευχάριστο και οργανωμένο περιβάλλον εργασίας
• Συνεχής εκπαίδευση

Για υποβολή βιογραφικού σημειώματος παρακαλούμε πατήστε εδώ:

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.