Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/6/2020

Β2Β Εκπρόσωπος Πωλήσεων (Α' ύλες-αρώματα για καλλυντικά)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία στην Δυτική Αττική που δραστηριοποιείται στα καλλυντικά, με χρόνια παρουσίας στο χώρο αναζητά Β2Β Εκπρόσωπο Πωλήσεων Α' υλών καλλυντικών-αρωμάτων.

Αρμοδιότητες:

  • Ανάπτυξη νέων συνεργασιών
  • Προετοιμασία δειγμάτων, προσφορών, δειγματισμό και παρουσίαση προϊόντων.
  • Ανάπτυξη και διαχείριση του δικτύου εταιρικών πελατών.
  • Διατήρηση και ανάπτυξη επιχειρηματικών σχέσεων με τους υπάρχοντες πελάτες
  • Προετοιμασία προτάσεων, προσφορών και υπόλοιπων απαραίτητων εγγράφων για τους υπάρχοντες και πιθανούς νέους πελάτες.
  • Συνεχή έρευνα και ανάλυση των εξελίξεων του κλάδου και του ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Άριστη γνώση Αγγλικών(Γραπτή και προφορική)
  • Προϋπηρεσία στο χώρο των καλλυντικών επιθυμητή
  • Άριστη χρήση Η/Υ και Μs office
  • Επικοινωνιακός και πρόθυμος
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου
  • Δυνατότητα ταξιδιού, εκτός Αθηνών 2-3 φορές το χρόνο

Παροχές

  •  Ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών
  • Δυνατότητα μεγάλης αύξησης του ρυθμού ανάπτυξης του πελατολογίου
  • Εταιρικό αυτοκίνητο.
  • Εταιρικό κινητό.
  • Εταιρικό laptop.
  • Εκπαίδευση