Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/1/2023

Digital Marketer

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Από ηλεκτρονικό κατάστημα που εξειδικεύεται στο εμπόριο επαγγελματικού εξοπλισμού, ζητείται Digital Marketer για την στελέχωση του τμήματος marketing της εταιρείας στην Κάτω Τούμπα Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες:

  • Δημιουργία περιεχομένου, προγραμματισμός εργασιών και εκτέλεση πλάνου για ανάρτηση στα social media
  • Δημιουργία περιεχομένου (video, image κτλ) για ανάρτηση σε YouTube, Facebook κτλ
  • Δημιουργία & αποστολή News Letter (MailChimp)
Θέση εργασίας μερικής απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση δημιουργίας & διαχείρισης διαφημίσεων σε Google, Facebook, Instagram
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης MailChimp (δημιουργία & παρακολούθηση καμπανιών)
  • Πολύ καλή γνώση δημιουργίας γραφιστικών και επεξεργασία φωτογραφιών με χρήση του Canva

Παροχές

  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Ευχάριστο και δημιουργικό περιβάλλον εργασίας
  • Ευέλικτο ωράριο εργασίας