Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/12/2022

Πωλήτρια Ιατρικών Ειδών

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΟΥΔΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H εταιρεία KLINIKUM PLUS από το 1988 με έδρα την Θεσσαλονίκη, που είναι ευρέως γνωστή πανελλαδικά για την εμπορία Ιατρικού Εξοπλισμού και Προϊόντων Μητρικού Θηλασμού του Ελβετικού Οίκου Medela AG, επιθυμεί να προσλάβει πωλήτρια για το κατάστημα της Αθήνας.

Καθήκοντα
  • Πώληση των προϊόντων Μητρικού Θηλασμού και υπηρεσιών Ενοικίασης εντός του καταστήματος
  • Επισκέψεις σε συνεργαζόμενα σημεία πώλησης και Επαγγελματίες Υγείας εντός της πόλης με εταιρικό όχημα
  • Διαχείριση, διατήρηση και αύξηση του υπάρχοντος πελατολογίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε πωλήσεις
  • Απαραίτητη γνώση Αγγλικών, χειρισμού Η/Υ και εφαρμογών MS Office/ Internet, Βασικής Τιμολόγησης, ERP Προγραμμάτων
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης
  • Συνέπεια και εργατικότητα
  • Επικοινωνιακές - κοινωνικές δεξιότητες, οργανωτικότητα, ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών, πνεύμα συνεργασίας
  • Πάθος για γνώση και κατάρτιση

Παροχές

  • Σταθερός μισθός
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου, θέση πλήρους απασχόλησης
  • Σύγχρονο, ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας με προοπτικές εξέλιξης