Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/04/2021

Βοηθός Τεχνικού Φυσικού Αερίου

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Βοηθός Τεχνικού φυσικού αερίου  υδραυλικός-ψυκτικός- τεχνικός φυσικού αερίου, με προϋπηρεσία η χωρίς  στο service και εγκατάσταση επιτοίχιων καυστήρων φυσικού αερίου και κλιματιστικών για πλήρη - μερική  απασχόληση στην Αττική. Έδρα εταιρίας Αιγάλεω - Κορυδαλλός

Αρμοδιότητες:

  • Κατ' οίκον επισκευές βλαβών σε διάφορες περιοχές της Αθήνας
  • Βοήθεια σε εγκαταστάσεις φυσικού αερίου – θέρμανσης
  • Καταγραφή αποθήκης – ανταλλακτικών
  • Συντήρηση επισκευή κλιματιστικών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητο δίπλωμα αυτοκινήτου και  δίκυκλου
  • Εργατικός και με όρεξη για δουλειά
  • Γνώσεις Η/Υ σε MS Office θα εκτιμηθεί

Παροχές

  • Βασικός μισθός 8ωρο (αναλόγως προσόντων)
  • Εξειδικευμένη εκπαίδευση σε λέβητες φυσικού αερίου
  • Προοπτικές εξέλιξης με bonus