Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/06/2023

Εξωτερικός Πωλητής

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η εταιρεία  NORTHENERGY σε συνεργασία με τον μεγαλύτερο ιδιώτη πάροχο ηλεκτρικής ενέργειας στην Ελλάδα Protergia, αναζητά εξωτερικό πωλητή-πωλήτρια για την προώθηση υπηρεσιών και προϊόντων ηλεκτρικής ενέργειας και φυσικού αερίου. Η θέση αφορά πλήρη απασχόληση.

Περιγραφή θέσης

Face to face επικοινωνία με τον καταναλωτή

Ολοκληρωμένη παρουσίαση των υπηρεσιών προγράμματος της Εταιρείας

Άμεση πώληση βάσει αναγκών καταναλωτή

Reporting

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι  όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα  στο Email info@northenergy.gr

Τηλεφωνική επικοινωνία 10.00-14.00 στο κινητό 6951408500.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός

Παροχές

Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών

Ασφάλιση

Bonus επί των πωλήσεων

Διάθεση αυτοκινήτου

Διαρκής εκπαίδευση στον χώρο του Marketing και των πωλήσεων

Εταιρικό κινητό