Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/09/2022

ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΙΩΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται υπεύθυνος παραγωγής σε εργοστάσιο τροφίμων στην περιοχή της Ιωνίας Θεσσαλονίκης.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Οργάνωση της ροής εργασίας ανά γραμμή παραγωγής
  • Προετοιμασία καθημερινών προγραμμάτων παραγωγής
  • Έλεγχος του παραγόμενου προϊόντος, σύμφωνα με τις προδιαγραφές
  • Επίβλεψη και καθοδήγηση των εργαζομένων
  • Διασφάλιση της ασφαλούς χρήσης των μηχανών
  • Εκπαίδευση νέων εργαζόμενων σχετικά με την υγιεινή και ασφάλεια τροφίμων, την τήρηση διαδικασιών, καθώς και για την ασφαλή χρήση μηχανημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση με εμπειρία σε τμήμα παραγωγής
  • Πολύ καλή γνώση MS Office
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Haccp
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Συνεργασία, ομαδικότητα και ικανότητα εργασίας υπό πίεση
  • Πιστοποιητικό υγείας
  • Πιστοποιητικό εμβολιασμού covid19
  • Μεταφορικό μέσο

Παροχές

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Πλήρης απασχόληση