Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/6/2022

Γραμματεία διοίκησης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται γραμματεία διοίκησης από εμπορική εταιρία ειδών συσκευασίας στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες:

  • Γραμματειακή υποστήριξη στην διοίκηση
  • Συντονισμός τμημάτων της εταιρείας και εφαρμογή των πολιτικών & κανόνων λειτουργίας
  • Συμμετοχή στην οργάνωση και λειτουργία του γραφείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Αγγλικών (θα εκτιμηθεί η γνώση και 2ης γλώσσας)
  • Απόφοιτη ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ ή ισότιμης σχολής εξωτερικού
  • Αναπτυγμένες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Δυναμικότητα και ικανότητες οργάνωσης, ελέγχου & ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Ευγενικός χαρακτήρας, ομαδικό πνεύμα
  • Ευγενική και επαγγελματική παρουσία
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office και Internet
  • Τυφλό σύστημα πληκτρολόγησης

Παροχές

  • Μόνιμη και πλήρης απασχόληση
  • Συνεχές ωράριο 6ήμερο / 40ώρο (όχι σπαστό)
  • Σταθερές αποδοχές
  • Ασφάλιση
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Τοποθεσία: Κέντρο Θεσσαλονίκης