Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/05/2017

Υπεύθυνος/ η Πωλήσεων (Πελοπόννησος) (Κωδ. θέσης: S-722/ 72359)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής πολυεθνικής εταιρίας στον κλάδο του τροφίμου, αναζητά άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης
Παραγγελιοληψία και Merchandising στα καταστήματα οργανωμένων αλυσίδων Super Market
Διαχείριση των αντιπροσώπων λιανικής πώλησης στην περιοχή με στόχο την ανάπτυξη διανομής και πωλήσεων στα μικρά σημεία λιανικής
Παρακολούθηση ανταγωνισμού, τάσεων αγοράς και εισπράξεων από διανομείς
Ανάπτυξη και διαχείριση υφιστάμενου πελατολογίου

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου
Απόφοιτος/η ΑΕΙ /ΤΕΙ τεχνικής κατεύθυνσης
Προϋπηρεσία τουλάχιστον δύο (2) ετών σε πωλήσεις στον κλάδο Horeca ή FMCG
Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας σε προφορική και γραπτή επικοινωνία
Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας
Πελατοκεντρική αντίληψη
Δυνατότητα ταξιδιών

Παροχές

Παροχές Εταιρίας
Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
Εταιρικό αυτοκίνητο, εταιρικό κινητό, laptop
Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον