Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/6/2021

Υπάλληλοι Συσκευασίας (έδρα Θεσσαλονίκη)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής βιομηχανίας τροφίμων, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Υπάλληλοι Συσκευασίας (Έδρα Θεσσαλονίκη)

Περιγραφή Θέσης
• Τοποθέτηση προϊόντων σε συσκευασία
• Παραλαβή και τακτοποίηση φορτίων
• Υποβοήθηση σε υποστηρικτικές εργασίες για την διατήρηση της υγιεινής στον χώρο

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου
• Απόφοιτοι Γυμνασίου-Λυκείου / ΙΕΚ
• Προϋπηρεσία σε θέση αποθήκης ή συσκευασίας επιθυμητή
• Κάτοχοι ΙΧ
• Υπευθυνότητα και συνέπεια

Παροχές

Παροχές Εταιρείας
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.