Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/10/2016

Σύμβουλος Πωλήσεων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Δραστηριοποιείται στο χώρο του ηλεκτρονικού εμπορίου, δημιουργώντας πρωτοποριακές πλατφόρμες διαδικτυακών συναλλαγών, με σκοπό να αποτελέσει ένα σημαντικό εργαλείο λήψης αποφάσεων για την βελτίωση της κερδοφορίας της επιχείρησης.

Περιγραφή θέσης Εργασίας: Σύμβουλος Πωλήσεων

Η θέση εργασίας του Σύμβουλου Πωλήσεων αφορά την προώθηση προιόντων και υπηρεσιών στη μικρή λιανική (περίπτερα, mini marktet).

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ηλικία 22 – 35 ετών.
  • Προϋπηρεσία στον χώρο των πωλήσεων
  • Δυναμική προσωπικότητα με επικοινωνιακές δεξιότητες και άριστη διαπραγματευτική ικανότητα.
  • Γνώσεις χειρισμού Η/Υ.
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης αυτοκινήτου / δικύκλου
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Παροχές

  • Ικανοποιητικός μισθός + ΙΚΑ
  • Bonus Παραγωγικότητας
  • Κινητό & Tablet
  • Έξοδα κίνησης