Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/10/2020

Financial Planning

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Από το Τμήμα Ανθρωπίνου Δυναμικού Τραπεζικού και Χρηματοοικονομικού Ομίλου ζητείται συνεργάτης για τη στελέχωση του τμήματος Financial Planning:

Αρμοδιότητες:

  • Αξιολόγηση του συνολικού οικονομικού προφίλ του πελάτη
  • Ενημέρωση και καθοδήγηση πελατών προς επικερδείς και ασφαλείς οικονομικές επιλογές
  • Συμμόρφωση με όλους τους κανόνες και κανονισμούς του κλάδου
  • Παρακολούθηση των νέων τάσεων του κλάδου και έρευνα αγοράς για την υποστήριξη της οικονομικής συμβουλευτικής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ
  • Άριστος χειρισμός Ms Office
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Δεξιότητες στην διαχείριση κρίσεων
  • Ομαδικότητα και ευελιξία

Παροχές

  • Αξιοκρατικό και ελκυστικό σύστημα αμοιβών
  • Δυνατότητα διαρκούς εκπαίδευσης και καθοδήγησης
  • Ανταγωνιστικό πλαίσιο ομαδικής ασφάλισης
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Σύγχρονο και άριστο περιβάλλον εργασίας