Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/1/2021

Πωλητής / Πωλήτρια Β2Β ιατρικών καλλυντικών

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας παράγει και εμπορεύεται πρωτότυπα ιατρικά καλλυντικά με στόχο την αντιμετώπιση σοβαρών προβλημάτων του δέρματος.

Οι κατάλληλοι υποψήφιοι για τη θέση του Β2Β Πωλητή / Πωλήτριας πρέπει να έχουν ευχάριστο και επικοινωνιακό χαρακτήρα, θετική διάθεση και ενθουσιασμό, ώστε να επιτυγχάνεται η εξαιρετική εξυπηρέτηση πελατών, που χαρακτηρίζει την εταιρία μας.

Βασικές Αρμοδιότητες

  • Ενίσχυση του υπάρχοντος πελατολογίου και διεύρυνση αυτού
  • Αποτελεσματική προώθηση νέων προϊόντων
  • Απευθείας πώληση των προϊόντων
  • Προσαρμογή σε απαιτητικό περιβάλλον
  • Υποστήριξη στις πωλήσεις των συνεργατών
  • Βελτίωση της θέσης και προβολής των προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Όχημα
  • Βασική γνώση υπολογιστών και παρουσιάσεων
  • Βασικές γνώσεις για προϊόντα περιποίησης και ομορφιάς
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Προγραμματισμός και οργάνωση
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Προσεγμένη εμφάνιση
  • Ευφράδεια λόγου

Παροχές

  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης σε μία σταθερά αναπτυσσόμενη εταιρεία
  • Πολύ ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Μηνιαίο bonus βάσει επίτευξης στόχων πωλήσεων
  • Κινητό τηλέφωνο

Η Εταιρεία επενδύει στην ανάπτυξη των γνώσεων και δεξιοτήτων των συνεργατών της και προσφέρει συχνά ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης.