Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

08/06/2021

Ηλεκτρονικός/Τεχνικός Συσκευών

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης εταιρείας στο χώρο των οικιακών συσκευών, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης
• Έλεγχος, διάγνωση και επισκευή μηχανολογικών βλαβών των συσκευών
• Καταχώριση και παρακολούθηση της πορείας των επεμβάσεων στο Λειτουργικό Σύστημα
• Εύρεση βέλτιστων προτάσεων και επικοινωνία τους στους πελάτες
• Συνολικός έλεγχος του αποθέματος που βρίσκεται εντός της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου
• Απόφοιτος/η ΕΠΑΛ /ΙΕΚ /ΤΕΙ κατεύθυνσης Ηλεκτρολογίας/Ηλεκτρονικής/Αυτοματισμού
• Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον ενός (1) έτους σε θέση επισκευής ηλεκτρονικών συσκευών
• Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
• Χειρισμός Η/Υ με καλή γνώση του προγράμματος MS Office
• Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης
• Ανάληψη πρωτοβουλιών
• Ικανότητα τήρησης διαδικασιών και προθεσμιών
• Υπευθυνότητα και συνέπεια

Παροχές

Παροχές Εταιρείας
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας και συνεχής εκπαίδευση

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Για περισσότερες θέσεις εργασίας επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.adecco.gr και καταχωρίστε το βιογραφικό σας σημείωμα στη βάση μας. Για την καταχώριση του βιογραφικού σας στη βάση της Adecco προτείνεται η χρήση του Google Chrome.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.