Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/5/2020

Αρχιτέκτων Μηχανικός / Landscape Designer (Νέα Σάντα Κιλκίς)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΝΕΑ ΣΑΝΤΑ ΚΙΛΚΙΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία, που δραστηριοποιείται στον τομέα εξοπλισμού παιδικών χαρών, πάρκων αναψυχής και αστικού εξοπλισμού, αναζητά για τη στελέχωση του γραφείου στην ΒΙ.ΠΕ. Νέας Σάντας, Κιλκίς, Αρχιτέκτονα Μηχανικό/Landscape Designer.

Περιγραφή θέσης:
  •  Εκπόνηση αρχιτεκτονικών προτάσεων & μελετών διαμόρφωσης κοινοχρήστων χώρων και παιδικών χαρών (concept- εφαρμογή)
  •  Επιμέλεια παρουσιάσεων, τεχνικών εκθέσεων και προδιαγραφών
  •  Δημιουργία σχεδίων εφαρμογής & κατασκευαστικών λεπτομερειών - οικονομοτεχνικές προτάσεις
  •  Έρευνα και ανάπτυξη πελατολογίου

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Απόφοιτος ΑΕΙ / ΑΤΕΙ αντίστοιχου αντικειμένου
  •  Άριστη γνώση AutoCAD
  •  Γνώσεις γραφιστικής παρουσίασης με χρήση κατάλληλων προγραμμάτων (π.χ. Photoshop, InDesign, Illustrator, Corel)
  •  Άριστη Χρήση Η/Υ, Microsoft Office
  •  Επαγγελματική εμπειρία (επιθυμητή)
  •  Επικοινωνιακές δεξιότητες, επαγγελματική συνέπεια, οργάνωση και μεθοδικότητα
  •  Απαραίτητη η κατοχή μεταφορικού μέσου και η δυνατότητα ταξιδιών εντός Ελλάδος

Παροχές

  •  Πλήρης απασχόληση
  •  Σταθερός μηνιαίος μισθός