Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/06/2023

Υπάλληλος Αποθήκης-Picker (Μαγούλα Αττικής)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΜΑΓΟΥΛΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας πολυεθνικής εταιρείας λιανικού εμπορίου τροφίμων, δυναμικούς υποψήφιους και υποψήφιες, που θα στελεχώσουν θέσεις Picker-Υπαλλήλου Αποθήκης στο κέντρο διανομής της εταιρείας στην περιοχή της Μαγούλας .

Ημέρες Απασχόλησης: Δευτέρα έως Παρασκευή

Ωράριο Απασχόλησης (κυλιόμενο πρόγραμμα ανά εβδομάδα): 06:00-14:00 και 14:00-22:00

Τόπος Απασχόλησης: Μαγούλα Αττικής, παρέχεται δυνατότητα μετακίνησης με το εταιρικό όχημα της εταιρείας (σημείο εκκίνησης: Άγιος Αντώνιος, Περιστέρι)

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:
  • Picking & Packaging (επιλογή προϊόντων, προετοιμασία παραγγελίας και συσκευασία)
  • Διεκπεραίωση παραλαβών & επιστροφών προϊόντων
  • Ποιοτικός έλεγχος πριν την αποστολή κάθε προϊόντος
  • Διαχείριση ειδών αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:
  • Απόφοιτος Λυκείου ή Μέσης Εκπαίδευσης
  • Προϋπηρεσία σε μηχανογραφημένη αποθήκη(φορτώσεις-εκφορτώσεις, προετοιμασία παραγγελιών) θα συνεκτιμηθεί
  • Υπευθυνότητα, δυναμισμός και όρεξη για εργασία
  • Ομαδικότητα και συνεργασία

Παροχές

Πακέτο Αποδοχών:

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Μηνιαίο πριμ απόδοσης
• Σύμβαση αορίστου χρόνου
• Συνεχής κατάρτιση και προοπτικές εξέλιξης σε ένα οργανωμένο περιβάλλον εργασίας