Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/4/2020

Τοποθέτηση Laminate και κασωμάτων εσωτερικών πορτών

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη DORTMUND | Γερμανία
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Τεχνίτες για τοποθέτηση Laminate και κασωμάτων εσωτερικών πορτών

Ζητούνται Τεχνίτες (όχι βοηθοί) για την τοποθέτηση laminate και κασωμάτων εσωτερικών πορτών για μόνιμη ή προσωρινή εργασία στην Γερμανία σε ανακαινίσεις διαμερισμάτων. Αρχικός μισθός 3.000 ευρώ μικτά, ο οποίος θα γίνει 3.500ευρώ μικτά μετά τον 3ο μήνα εργασίας.

Μόνιμη ή προσωρινή εργασία με ευελιξία σε ταξίδια επιστροφής στην Ελλάδα.

Ωράριο εργασίας: Δευτέρα έως Σάββατο 07:30 με 17:30 (9 ώρες + 1 διάλειμμα, 6 ημέρες την εβδομάδα)

Οι ενδιαφερόμενοι με τα απαραίτητα προσόντα, παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία.

 Τηλέφωνο επικοινωνίας, Ιωάννης Λιμάκης 6987974740

Κύριες Αρμοδιότητες :
  • Τοποθέτηση Laminate,
  • Τοποθέτηση κασωμάτων εσωτερικών πορτών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε αντίστοιχη θέση, με πλήρη ευθύνη του έργου (όχι βοηθός)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Εξοικείωση με smartphones και χρήση apps για το λογισμικό καταγραφής εργασιών που χρησιμοποιούμε
  • Η γνώση της Γερμανικής γλώσσας δεν είναι απαραίτητη

Παροχές

Παρέχονται:
  • Διαμονή
  • Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη στη Γερμανία
  • Επαγγελματικά εργαλεία
  • Μετακίνηση