Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/2/2020

Ηλεκτροσυγκολλητής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Μια από τις μεγαλύτερες βιομηχανίες στη Θεσσαλονίκη, με διεθνή προσανατολισμό, αναζητά Ηλεκτροσυγκολλητή.
Εάν έχετε τα κατάλληλα προσόντα και τη διάθεσή για δουλειά σε δυναμικό και σύγχρονο περιβάλλον με εξαιρετικές συνθήκες εργασίας, περιμένουμε την αίτησή σας!

Αρμοδιότητες & καθήκοντα:
  • Επισκευές στον εξοπλισμό και στα βοηθητικά συστήματα του εργοστασίου
  • Συμμετοχή στο σχεδιασμό και την κατασκευή εξαρτημάτων
  • Συμμετοχή στο πρόγραμμα προληπτικής συντήρησης του εργοστασίου
  • Συμμετοχή στις εργασίες εγκατάστασης νέου εξοπλισμού, στην μεταφορά και εγκατάσταση υπάρχοντος εξοπλισμού, στην αποξήλωση εξοπλισμού και την απομάκρυνσή του
  • Συμμετοχή στο σχεδιασμό και την υλοποίηση κατασκευών

Απαραίτητα Προσόντα

Ακαδημαϊκό υπόβαθρο, εμπειρία και γνώσεις:
  • Άδεια Ηλεκτροσυγκολλητή A΄ ή Β’ Τάξης
  • Άδεια τεχνίτη μηχανικού εγκαταστάσεων, επιθυμητή
  • Εμπειρία 3 ετών σε συντήρηση μηχανολογικού και βιομηχανικού εξοπλισμού σε εργοστάσιο ή/και τεχνική εταιρεία
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενες βάρδιες
Προσωπικά Χαρακτηριστικά/Ικανότητες:
  • Ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης και επίλυσης σύνθετων θεμάτων
  • Μεθοδικότητα, συνέπεια, ακρίβεια
  • Επαγγελματική συμπεριφορά, ομαδικό πνεύμα, υπευθυνότητα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός σταθερό μισθό
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης