Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/03/2020

Παραγωγή Κρύας Κουζίνας

Εστίαση

Πόλη ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ Δ. ΣΟΛΩΜΟΣ | ΖΑΚΥΝΘΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η AirCanteen, εταιρία εστίασης που εκμεταλλεύεται χώρους υγειονομικού ενδιαφέροντος σε αεροδρόμια και άλλες κλειστές αγορές, αναζητά προσωπικό Παραγωγής Κρύας Κουζίνας για τα καταστήματά της στο Αεροδρόμιο Ζακύνθου Δ. Σολωμός.

Κύριες αρμοδιότητες είναι:

  • Η παραγωγή γευμάτων κρύας κουζίνας (σαλάτες, σάντουιτς κλπ) με βάση τις προδιαγραφές της εταιρίας
  • Η προσεχτική μεταχείριση των πρώτων υλών και η ορθή αποθήκευσή τους
  • Η τήρηση καθαρού και οργανωμένου χώρου εργασίας
  • Η ταύτιση με τους κανόνες υγιεινής τροφίμων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί προσόν, αλλά δεν είναι απαραίτητη
  • Εργατικός, συνεπής, συνεργάσιμος, πρόθυμος
  • Δυνατότητα εργασίας στα πλαίσια της ομάδας
  • Ικανότητα συμμόρφωσης με κανόνες και προδιαγραφές
  • Δυνατότητα απασχόλησης σε κυλιόμενο ωράριο

Παροχές

  • Σταθερός μισθός και πλήρης ασφάλιση (5μερη / 8ωρη απασχόληση)
  • Κάλυψη μεταφορικών εξόδων
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον
  • Συνεργασία και εκπαίδευση με έμπειρο προσωπικό