Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/5/2018

Restaurant Supervisor

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Όμιλος με έδρα στη Σιθωνία Χαλκιδικής, ζητά να προσλάβει για λογαριασμό ξενοδοχείων του κατά τη σεζόν 2018 (Μάϊο έως Οκτώβριο), Restaurant Supervisor.

Περιγραφή θέσης

  • Υπεύθυνος για τη επιτήρηση της καθημερινής λειτουργίας του εστιατορίου και την εξασφάλιση της άμεσης και ευγενικής εξυπηρέτησης των πελατών, σύμφωνα με τα πρότυπα της εταιρείας
  • Άλλες ευθύνες είναι η παρακολούθηση της απόδοσης του προσωπικού σε συνεργασία με τον F&B Manager και ο αποτελεσματικός χειρισμός των παραπόνων των πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου

  • Ευχάριστη και άριστη επικοινωνιακή προσωπικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα, ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση
  • Δεξιότητες επικοινωνίας, πωλήσεων και μάρκετινγκ
  • Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης των παραπόνων των πελατών
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 5 *
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Επιθυμητή η γνώση της Γερμανικής , Γαλλικής ή Ιταλικής γλώσσας
  • Γνώση χειρισμού POS

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα.

Παροχές

Παροχές εταιρείας

  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διαμονή (για τα άτομα εκτός περιοχής)
  • Υπηρεσία μεταφοράς στον χώρο εργασίας
  • Ημερήσια γεύματα
  • Δυνατότητες εξέλιξης