Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/05/2019

Μονταδόρος Επίπλων

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη Κύπρος
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται άτομο ως εξωτερικός συνεργάτης για τη συναρμολόγηση επίπλων (μονταδόρος).

Στην Polihome το κομμάτι της συναρμολόγησης είναι ιδιαίτερα συμαντικό. Είναι η τελευταία επαφή με τον πελάτη, που στόχος έιναι να μείνει απόλυτα ικανοποιημένος!

Συνοπτικές αρμοδιότητες:

Συναρμολόγηση και τοποθέτηση προϊόντων σπιτιού (κυρίως επίπλων) στον χώρο του πελάτη.
Κλείσιμο ραντεβού με τους πελάτες για την ακριβή ώρα τοποθέτησης (εντός 3 ημερών).
Στις αρμοδιότητες δεν περιλαμβάνεται η μεταφορά των προϊόντων παρά μόνο η συναρμολόγηση τους. Οι αρμοδιότητες σας περιορίζονται στην ευρύτερη περιοχή της Κύπρου.
Το ωράριο εργασίας είναι ευέλικτο και καθορίζεται αποκλειστικά από εσάς.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα

Δίπλωμα οδήγησης και κατοχή είτε μοτοσυκλέτας είτε αυτοκινήτου για τις μετακινήσεις στους πελάτες.
Αντίληψη, ταχύτητα και γνώση του αντικειμένου της συναρμολόγησης.
Ευχάριστος και ευγενικός χαρακτήρας.
Ευκολία στην επικοινωνία και σωστή οργάνωση του χρόνου.
Επιθυμητά προσόντα

Ανάλογη προυπηρεσία.

Παροχές

Παροχές

Ευέλικτο ωράριο
Συνεργατική σχέση που φεύγει από το στενό υπαλληλικό μοντέλο.
Οι αποδοχές εξαρτώνται καθαρά από τον όγκο εργασίας και καθορίζονται επ' ακριβώς με προκαθορισμένο τιμοκατάλογο.