Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/07/2022

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΑΜΕΙΟΥ ΣΕ ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία TRENKWALDER JOBCENTERS HELLAS, για λογαριασμό πελάτη της , αναζητά Υπάλληλο ταμείου για εταιρικά πρατήρια υγρών καυσίμων ΣΤΑ ΜΕΛΙΣΣΙΑ

Περιγραφή θέσης:

• Υποστηρικτικές εργασίες ταμείου – τιμολόγησης
• Οργάνωση χώρου
• Τήρηση ταμείου ημέρας
• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Θέση εργασίας μερικής απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

• Άριστη χρήση H/Y σε περιβάλλον Windows (MS Office)
• Αξιοπιστία και υπευθυνότητα
• Ευελιξία και ομαδικότητα
• Προσοχή στη λεπτομέρεια
• Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες

Παροχές

Προσφέρονται:

• Σταθερός μισθός, Ασφάλιση
• Εκπαίδευση στα προϊόντα μεγάλης αλυσίδας πρατηρίων

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.

Με την αποστολή του βιογραφικού σας θεωρούμε ότι επιθυμείτε να το κρατήσουμε στη βάση δεδομένων μας για να το συνταιριάξουμε με τη τρέχουσα ή και άλλες θέσεις εργασίας. Αν δεν επιθυμείτε να κρατήσουμε το βιογραφικό σας στη βάση μας, παρακαλούμε σημειώστε το στο μήνυμα σας (ή απλά γράψτε «opt out»)