Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/12/2022

Υπάλληλοι Αποθήκης-Pickers (Οινόφυτα)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΟΙΝΟΦΥΤΑ

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας πολυεθνικής εταιρείας λιανικού εμπορίου τροφίμων, δυναμικούς υποψήφιους, που θα στελεχώσουν θέσεις Υπαλλήλων Αποθήκης-Pickers στο κέντρο διανομής της εταιρείας στην περιοχή των Οινοφύτων .

Ημέρες Απασχόλησης: Δευτέρα έως Παρασκευή

Ωράριο Απασχόλησης: 10:00-18:00

Τόπος Απασχόλησης: Οινόφυτα, παρέχεται εταιρικό όχημα μεταφοράς από Χαλκίδα και από Αθήνα (σημείο εκκίνησης: Άγιος Αντώνιος, Περιστέρι)

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:
  • Picking & Packaging (επιλογή προϊόντων, προετοιμασία παραγγελίας και συσκευασία)
  • Διεκπεραίωση παραλαβών & επιστροφών προϊόντων
  • Ποιοτικός έλεγχος πριν την αποστολή κάθε προϊόντος
  • Διαχείριση ειδών αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:
  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Προϋπηρεσία σε μηχανογραφημένη αποθήκη(φορτώσεις-εκφορτώσεις, προετοιμασία παραγγελιών) θα συνεκτιμηθεί
  • Υπευθυνότητα, δυναμισμός και όρεξη για εργασία
  • Ομαδικότητα και συνεργασία

Παροχές

Πακέτο Αποδοχών:
  • Μεικτός Μηνιαίος Μισθός: 850 €
  • Δυνατότητα μετακίνησης με το εταιρικό όχημα της εταιρείας
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Αναγνώριση επιδομάτων(πτυχίου, γάμου, προϋπηρεσίας κτλ.)
  • Συνεχής κατάρτιση και προοπτικές εξέλιξης σε ένα οργανωμένο περιβάλλον εργασίας